Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Nieruchomości Regionalne Sp. z o. o.

Grunwaldzka 519a/2 Plewiska

Mapa

603 553...

603 553 770

biuro nieczynne: 9:00 - 17:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości komercyjne

nieruchomosciregionalne.pl

Pokaż więcej

Nasi Agenci

O nas

Nieruchomości Regionalne - Zajmujemy się kompleksową obsługą klientów prywatnych oraz biznesowych. Nasza działalność obejmuje pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, oferujemy pomoc w uzyskaniu dogodnego finansowania nieruchomości, udzielamy swoim klientom porad w zakresie prawa nieruchomości oraz doradzamy w oszacowaniu wartości nieruchomości. Pomagamy również w procesie oddłużania lub sprzedaży nieruchomości zadłużonych. Pracujemy z pasją i pełnym zaangażowaniem dla zaspokojenia potrzeb nawet najbardziej wymagającego klienta.

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

28

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Nieruchomości Regionalne Sp. z o. o.

Filtruj

2 800 zł75 m² 37,33 zł/m²

Michał Bartoszak

Michał Bartoszak

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia w pełni urządzone i umeblowane 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Nadwarciańskiej w Puszczykowie Lokal...

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł55,90 m² 14 758,50 zł/m²

Michał Bartoszak

Michał Bartoszak

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu Evergreen przy ul. Jutrzenka na poznańskim Grunwaldzie. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 188 zł107,46 m² 7 800 zł/m²

Michał Bartoszak

Michał Bartoszak

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam osiedle 3-piętrowych budynków w układzie po 4 mieszkania na każdym piętrze. Nowe mieszkania zostały zaplanowane tak, aby każda...

Szczegóły ogłoszenia

19 500 zł814 m² 23,96 zł/m²

Michał Bartoszak

Michał Bartoszak

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem oferty jest hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni ok 578 mkw. Hala wybudowana z płyty warstwowej podzielona na 4 moduły. Wysokość...

Szczegóły ogłoszenia

451 990 zł58,70 m² 7 700 zł/m²

Michał Bartoszak

Michał Bartoszak

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% Oferta deweloperska zwolniona z podatku pcc oraz prowizji! 0% Szukasz idealnego mieszkania dla Twojej rodziny w przystępnej cenie? Odkryj nowe...

Szczegóły ogłoszenia

4 158 zł231 m² 18 zł/m²

Michał Bartoszak

Michał Bartoszak

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuje do wynajęcia powierzchnię magazynową wielkości 231 mkw. Powierzchnia magazynowa jest nieogrzewana i wyposażona jest w bramę...

Szczegóły ogłoszenia

12 600 zł420 m² 30 zł/m²

Michał Bartoszak

Michał Bartoszak

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 420 mkw wraz z zapleczem socjalno-biurowym. Hala wykonana w technologii murowanej oraz płyty...

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł500 m² 16 zł/m²

Michał Bartoszak

Michał Bartoszak

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Dostępna na wynajem część obiektu magazynowego wraz z zapleczem socjalnym oraz biurowym. Hala magazynowa o pow. ok 500 mkw z możliwością...

Szczegóły ogłoszenia

5 731 zł290 m² 19,76 zł/m²

Michał Bartoszak

Michał Bartoszak

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna z zapleczem socjalnym 290 mkw (217 magazyn + 73 biuro) Duża brama o wymiarach wjazdowa 3,5 m x 3,5 m....

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł55,50 m² 8 000 zł/m²

Michał Bartoszak

Michał Bartoszak

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% Oferta deweloperska zwolniona z podatku pcc oraz prowizji! 0% Przedstawiamy osiedle 3-piętrowych budynków w układzie po 4 mieszkania na każdym...

Szczegóły ogłoszenia

18 544 zł760 m² 24,40 zł/m²

Michał Bartoszak

Michał Bartoszak

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Mamy do zaoferowania nowo budowaną halę logistyczną oferującą nowoczesną powierzchnię magazynową lub produkcyjną. Hala została oddana do użytku na...

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²100 m² 3 500 zł

Michał Bartoszak

Michał Bartoszak

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

Do wynajęcia wolnostojący budynek handlowy w Luboniu przy ul. Krętej. Obiekt ma prawie 100 mkw i składa się z części handlowej (od frontu...

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł46,72 m² 8 026,54 zł/m²

Michał Bartoszak

Michał Bartoszak

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy na Os. Parkowym w Komornikach, tuż przy granicy z Luboniem. Lokal o powierzchni ok 47 mkw, składający...

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł93,70 m² 8 484,53 zł/m²

Michał Bartoszak

Michał Bartoszak

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie położone w budynku mieszkalnym przy ul. Wojskowej - 5 minut od głównego budynku Uniwersytetu Medycznego. Całkowita...

Szczegóły ogłoszenia

422 730 zł54,90 m² 7 700 zł/m²

Michał Bartoszak

Michał Bartoszak

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

35 838 zł1 525 m² 23,50 zł/m²

Michał Bartoszak

Michał Bartoszak

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Mamy do zaoferowania nowo budowaną halę logistyczną oferującą nowoczesną powierzchnię magazynową lub produkcyjną. Hala zostanie oddana do użytku na...

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł22 m² 72,73 zł/m²

Michał Bartoszak

Michał Bartoszak

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia beczynszową i umeblowaną kawalerkę. Mieszkania składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki - całość ok...

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²163 m² 7 172 zł

Michał Bartoszak

Michał Bartoszak

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia biurowo-usługowa z pięknym widokiem znajdująca się w budynku Green Point przy ul. Pamiątkowej Na wynajem lokal...

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł63,30 m² 6 951,03 zł/m²

Michał Bartoszak

Michał Bartoszak

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone w niskim bloku na Os. Kościuszkowców w Swarzędzu. Całkowita powierzchnia użytkowa lokalu wynosi...

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł52,84 m² 56,78 zł/m²

Michał Bartoszak

Michał Bartoszak

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 53 mkw znajdujące się na II piętrze w budynku z windą przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²163 m² 6 846 zł

Michał Bartoszak

Michał Bartoszak

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł67,14 m² 11 900,51 zł/m²

Michał Bartoszak

Michał Bartoszak

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Grunwald ul. Smardzewska | Winda | Garaż Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67...

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł2 942 m² 3 229 zł/m²

Michał Bartoszak

Michał Bartoszak

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż obiekt obiekt magazynowy wraz z zapleczem socjalnym oraz biurowym. * hala magazynowa - parter - 2100 mkw * Pomieszczenia magazynowe...

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Poznań

Poznań,wielkopolskie

20 135 zł1 090 m² 18,47 zł/m²

Michał Bartoszak

Michał Bartoszak

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem najmu jest hala magazynowa o powierzchni 1022 mkw wraz z zapleczem socjalnym 68 mkw. Wysokość użytkowa o ponad 5 m. Dostęp...

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł70 m² 4 143 zł/m²

Michał Bartoszak

Michał Bartoszak

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:743 m²

Na sprzedaż działka z całorocznym domem, warsztatem, garażem oraz drewutnią na terenie rod w Buku. Dom o powierzchni ok 70 mkw, składający...

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł50,45 m² 17 820 zł/m²

Michał Bartoszak

Michał Bartoszak

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem najmu sprzedaży jest nowocześnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem na Os. Nowe Ogrody przy ul. Meissnera w Poznaniu. Na...

Szczegóły ogłoszenia

43,41 zł/m²150 m² 6 512 zł

Michał Bartoszak

Michał Bartoszak

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem powierzchnia handlowo-usługowa w centrum handlowym Green Point na poznańskiej Wildzie. Do dyspozycji lokal ok 150 mkw powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

14 737 zł764 m² 19,29 zł/m²

Michał Bartoszak

Michał Bartoszak

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuje do wynajęcia powierzchnię biurowo i magazynową wielkości 764 mkw (magazyn 671 mkw + biuro 92 mkw). Powierzchnia magazynowa wyposażona jest...

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²90 m² 2 700 zł

Michał Bartoszak

Michał Bartoszak

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam do wynajmu lokal biurowy na parterze o pow. ok 90 mkw znajdujący się na zamkniętym i chronionym terenie. Lokal składa się z dwóch...